Do vzduchu

Moje karty

12. října 2015 v 19:30 | Jade
16. října to budou dva moc důležité roky ode dne, co se mi převrátil život o sto osmdesát stupňů.

Okecávala jsem to už stokrát, takže abyste pochopili jádro věci, vyjádřím zde situaci jen stručně. V rámci projektu "Jade nebude na vozíku" mi kdysi bylo navrhnuto uříznutí nohy nad kolenem, abych od oné problematické partie měla pokoj, nebo čtyřcentimetrové zkrácení stehenní kosti, a tím přizpůsobení délky nohy nevímčemu uvnitř. O křečových žílách a malformacích ani nemluvím, s tím se nic dělat nedá. To druhé řešení, co jsem po dlouhém zvažování uznala za hodné pokusu, bylo dosud provedené na čtyřech lidech včetně mě a stále s sebou neslo riziko, že se něco zmastí a dojde k amputaci. Proto jsem se pro všechny případy smířila s tím, že se po operaci můžu probudit o část těla lehčí.
Bylo 16. října 2013, kdy jsem na personál ARA po mnohahodinové narokóze chrchlala ještě s hadičkou v krku dotaz, jestli ji teda mám nebo ne. Jo, noha mi zůstala, ale tím to všechno začalo.

Deset věcí, co bych řekla deseti různým osobám

5. července 2015 v 0:31 | Jade
S tímto tématem jsem se setkala v některém z řetězákových dotazníků, které putují po blogerské komunitě. Nestihla jsem ukrást všechny otázky, takže se rozepíšu jenom na jednu, a sice kterých 10 věcí bych řekla 10ti různým lidem?

Nic není zrovna dvakrát promyšleno. Předpřipravený článek by byl možná obsahově zajímavější, ale ne tolik autentický a půlnočně spontánní.
Takže člověče...
 
 

Reklama