Cvakání v nestíhání

21. října 2015 v 19:39 | Jade |  Články
Upřímně, tentokrát si nebudu dávat moc záležet, protože počítače mám akorát plné zuby.

To je příznivá novinka, když vezmeme v potaz, že důvodem mého častého vysedávání před obrazovkou je práce. Opravdová! Za prachy! Teď jistě chápete, proč je mi z písmenek nevolno a blogu se důkladným obloukem vyhýbám. Mám toho celkem po krk a pokud to jde, předstírám, že elektronika neexistuje.


Chystala jsem rozsáhlý článek o novinkách podstatných i bezvýznamných, malých zážitcích a potěšeních. Ale bylo nutné ho zredukovat. Teď se nedozvíte celou story o tom, jak jsme páchali dobro a prodávali v dešti bílé pastelky. Nepřečtete si úvahu, jak se podle mě cítila paní, co před zraky devadesáti puberťáků fotila těhotenský fotky. (Nemyslete si, že se od tangáčů a působivého rozparku na břiše někdo obtěžoval zvednout zrak. Ani na chvilku). Nezjistíte, proč nám neustále odpadá výtvarka a máme každý pátek čtyři hodiny. No dobře, to není tak náročné na vysvětlení. Naše vyučující propadla stropem. Tleskám! Nestihnu se rozepsat ani o tom, jak jsem byla u kadeřnice, nikdo to nepoznal (sbohem šestsetpade), ale osobně jsem naprosto nadšená. Měla bych co říct i ke svému prvnímu jakože-pracovnímu pohovoru a otázce "tak, a kolik si za to představuješ?" která mě natolik rozhodila, že teď dostávám asi dvacetník na hodinu.:D Jo, a pokud jsme se ve stejnou chvíli pohybovali na jednom konkrétním nádraží, možná vás udivilo, proč můj batůžek způsobil při odkládání hromovou ránu na celý město. Uvědomte si, že jsou mezi námi lidi, kteří si u sešitů přenáší dřevený vály na těsto...

Víc nestihnu. Jen řekněte, taky se vám zdá, že letošní podzim vypadá opravdu úžasně? Až věci zas zajedou dosvých kolejí, zlepším se v práci tak, že nad ní nebudu vysedávat hodiny a u počítače zvládnu myslet i na něco jiného než na projekt, rozšoupnu se starým dobrým nepoznaným způsobem i na blogu. Zatím čau.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 21. října 2015 v 19:48 | Reagovat

Dáš prosím "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama