Rande zmrzlinové expedice

3. července 2015 v 17:38 | Jade |  Články
Třetí den prázdnin konečně nebyl nezáživný. Potřebovala jsem odreagování před náročným víkendem a domluvila se s Dvojčaty a další kamarádkou na setkání.

Večer mě čekají povinnosti, takže jsme jízdu odstartovaly co nejdřív a už v deset dopoledne oxidovaly u Dvojčat na gauči. Před odchodem holky chtěly uvařit oběd a měly sakra štěstí, že mají v místnosti jediného člověka na zeměkouli, kterého baví loupat brambory. Takže jsem podala pomocnou ruku. Se škrabkou.
Venku naše kroky vedly jasně do kavárny vstříc bramborovým plackám. Sledujete mé vysazení na brambory? To už jsme se pohybovaly v plném čtyřčlenném počtu i s další poutnicí, která se k nám připojila. Holky kecaly, že se nepřežíraj, ale jejich objednaná malinovka tomu nepovídala. Ještě to úspěšně dorazily zmrzlinou velkou jak vánoční stromeček.


Prošly jsme celým městem až k nám domů, kde jsme vyčerpaně omdlely. Myslím, že se nikdo nepohnul tak hodinu. Padaly jen různý vtípky, furt jsme se smály, už ani nevím čemu. Posílaly mě na diskotéku, jen proto, aby měly drby. Řešily jsme chlast našeho dětství. Že poslední vzrušující věc se stala vloni. Domluvilo se, že mi během prázdnin vymalujeme pokoj. A v osmnácti, až budem řidičky, že se zdejchnem na roadtrip. Pak jsme se vzpamatovaly a šly na mojito.Když spolu někam vyrazíme, přijde někdy část, která má mouchy nebo okamžik, kdy se unavíme a přestane to být ono. Dneska můžu říct, že jsme se pobavily na jedničku s hvězdičkou. Zábavu nám překazila až moje máma, která mě nemohla kontaktovat a vyzvednout, abychom se mohly vydat do města, kam patrně spěchala. Rozbila se mi SIMkarta, jenže jsem o její nefunkčnosti nevěděla až do chvíle, co se mamince podařilo dovolat Dvojčeti. Dostala jsem kartáč nejdřív telefonicky a poté osobně. Běžela jsem jí naproti s mojitem přelitým do kelímku, na němž se honosilo jak pro debila dělaný "hot drink". V tomhle počasí to mělo styl.

Poslední co zmíním, je včerejšek, kterej byl takovej... zadumanej. Ponořila jsem se do úvahy o smysluplnosti všemožných kravin a života obecně a dalších kravin a můj rozumek začal zoufale sténat. Ač se na mnoho věcí konečně dívám z moudřejší stránky, cítím, že pro spoustu toho, co bych třeba ráda dělala, mi chybí značná část přesvědčení. A bez něj nemůžu mít pocit, že je všechno správně. Dál to rozvést nezvládnu, tahle nit se odvíjí hodně pomalu. Částečně kvůli tomu jsem na dnešek objednala odreagování kamarádkami. Výborná volba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama