Pozvolným tempem

20. července 2015 v 18:34 | Jade |  Články
Mám obavu, že veškeré benefity těchto prázdnin spočívají ve volném režimu ohledně vstávání a chození spát, případně vorazu během libovolné části dne.

Včera. Je super vědět, že vás netlačí povinnosti a můžete si dovolit zevlovat kdykoli chcete. Tímto vyplývá na povrch fakt, že jsem patrně nechutně neproduktivní hovado. Ale co taky dělat. Závidím lidem přizpůsobeným současným teplotám; já se při nich na nic užitečného nezmůžu, trvají už dlouho a okolní atmosféra je čím dál utahanější. Fajn, legendární plány si odbydu až v srpnu. Červenec proflákám... a pokusím se přežít.


Dnes. Je neděle, údajné ochlazení. Něco na tom bude, protože většina zombíků opět připomíná lidi. Dvojčata se po týdnu vrátila z mega výletu, takže jsme se na rychlo domluvily (bylo potřeba) a už před polednem okupovaly jejich bazén. Holky mě přizvaly na oběd a musím konstatovat, že tak dobré zeleninové těstoviny jsem ještě neochutnala. Když dorazila další kamarádka, vydaly jsme se jako kompletní fantastická čtyřka na bramborové placky s povidly. Dál jsme to vzaly kolem mého domova, kde jsem pro nás sebrala meruňky a snědla svou dnešní třináctou, čímž naštěstí žrací etapa skončila. Po zbytek času jsme si udělaly procházku klidnou cestou ve stínu stromů podél řeky i řekou samotnou. Prostředí působilo až relaxačně, navíc jsme měly po delší době neocenitelnou příležitost probrat všechno možné, takže setkání dopadlo ke spokojenosti všech podle představ. Jsme nacpaný i vykecaný. A mně konečně skončila šňůra prázdných dnů.

Nudu se mi daří zabíjet u čtení Harryho Pottera. Nezatracujte mě, je lepší se k němu dostat pozdě nežli nikdy. Přes prázdniny bych chtěla přelouskat celou sérii a jelikož už jsem u Fénixova řádu, mám naději, že to vyjde. Umbridgeová je příšerná baba.

Ukončím to sdělením, že jsem se dostala již na dvacátou meruňku. To dopadne zajímavě.:D Aktuálně mám pro máloco takovou slabost. Myslíte, že by byly lepší v tvarohovém těstě? Klidně přicházejte s nápady, zásoba ovoce je vražedná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama